Page 1 of 1

Bu tür platformları duydunuz mu?

Posted: Sun Nov 01, 2020 9:42 pm
by SteveCroud
Beyler, birkaç gün önce blockchain teknolojisine dayanan Fairspin kumarhanesi hakkında bir şeyler okudum. Gerçekten ilginç görünüyor. Aynı sisteme sahip başka platformlar bulmaya karar verdim ama bulamadım. Bu site hakkında bir şey duydunuz mu ve bazı blockchain kumarhanelerini biliyor muydunuz, hatta oynamaya çalıştınız mı? Geleneksel "rastgele" algoritmalara sahip siteden farklı mı? Bu forumda bu konuda yetkin birini bulacağıma inanıyorum. Şimdiden çok teşekkürler!

Re: Bu tür platformları duydunuz mu?

Posted: Sun Nov 01, 2020 10:05 pm
by myrocknrolla
Kripto para birimi üzerinde çalışan kumarhaneleri duydum, ancak dürüst olmak gerekirse, hiç oynamayı denemedim. Bence bu, farklı bir para birimine sahip normal kumarhanelerle aynı

Re: Bu tür platformları duydunuz mu?

Posted: Mon Nov 02, 2020 7:40 pm
by EdwardHeavy
Bence konu blockchain casinoları ile ilgili. Bunu duydum ama maalesef adını hatırlamıyorum. Bu harika bir teknolojidir çünkü site geliştiricilerinin oyunlarınızın sonuçları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur. Genel olarak, kumarhaneler kötüdür ve para kaybetmek istemiyorsanız onları oynamanıza gerek yoktur.

Re: Bu tür platformları duydunuz mu?

Posted: Mon Nov 09, 2020 11:01 pm
by TookyTooker
Fairspin platformu hakkında somut bir şey duymadım, ancak blockchain teknolojisi bence bu tür online kumarhanelerin harika bir artısı. Öncelikle kumarhanelerin para kazanmaktan ziyade eğlence için var olduğunu anlayalım. Bu tür kumarhaneler size paranızı hızlıca kaybettirecek fırsatlar sunabilir. Bir önceki yorum yapan kişi haklı. Bir site gerçek blockchain kullanıyorsa oynadığınız oyunun sonuçlarını tahrif etmek cidden zorlaşıyor. Bildiğim kadarıyla tüm sonuçlar halka açık ve her kullanıcı tarafından kontrol edilebiliyor. Bana göre gayet dürüst bir sistem.