kriptocu

Yeni Kriptonik Para Piyasası Takip ve Analiz Platformumuz

Mon Apr 09, 2018 1:41 am

Evet arkadaşlar size de bu platformu tanıtmak istedim, kurallar gereği yasak mı bilmiyorum fakat tanıtılan sitelere denk geldiğim için bu siteyide eklemek istedim. En azından tamamen yerli bir proje olduğunu öğrendim. Ülkemizde de bu tür aktif girişimlerin olması bana güzel geliyor. İleride belki güzel işler vaad edebilir daha iyi işler çıkartabilir.

Son yıllarda oldukça popüler bir halde olan Kripto Paralara gün geçmiyor ki bir yenisi daha eklenmesin, hal böyle olunca Kripto Para Borsalarını takip etmek oldukça güçleşiyor. İşte tam da bu noktada Kriptonik.net Anlık Coin Borsa Takibi olarak imdadınıza yetişiyor!

Tamamen kullanıcı odaklı gelişen ve kişiyi yormadan Kripto Para borsası hakkında bir çok bilgiye götüren kriptonik.net, sizlere yalnızca Bitcoin, Litecoin, Ethereum gibi kripto para birimlerinin düşüşü yada yükselişi hakkında bilgi sahibi yapmıyor. Kriptonik.net’i incelerken görebileceğiniz gibi aynı zamanda sizleri diğer Coin ‘ler hakkında bilgi sahibi yaparak bir çok alt coin borsası hakkında anlık bilgi veriyor. Onlarca coin arasından dilediğiniz alt coini seçip bilgi alabileceğiniz Kriptonik.net anlık coin takip merkezi sayesinde seçtiğiniz coin’in üzerine tıklayarak ekstra olarak coin hakkında haftalık ve günlük analiz gibi bir çok analize de aktif olarak ulaşmış oluyorsunuz.

Coinler güvende, Peki Coin Takip ne durumda?
Coin yatırımlarınızı daha da güvende tutmanın en güzel yollarından biride elbette güvenilir bir anlık coin borsasına sahip olmanız. Ripple, Bitcoin, Litecoin’ den Tron, VeChain, Doge Coin, Zcash ‘e kadar bir çok koinin anlık takibi yapıldığı ve sizler için listelendiği kriptonik.net tüm bu hizmetlerinin yanında sizlere ek olarak geniş yelpazesi sayesinde Coin Exchange – Koin Takası gibi seçenekler de sunarak işinizi daha da kolaylaştırmakta.

Güncel Koin Haberleri!
Kripto Para Piyasası ne durumda? , Kripto para piyasasında neler oluyor? Tüm bu soruların cevabını verircesine oluşturulan Kripnotik.net Kripto para borsası takip platformu sizlere Haberler kısmıyla anlık ve güncel kripto haberlerde sunmakta. Kripto paranızı anlık olarak takip ederken diğer yandan kripto paralar hakkında güncel haberlere ulaşarak daha da keyif alacağınız kriptonik.net belki de kazançlarınızı katlamanın yeni bir yöntemi olacak, kim bilir?
Bir coin yatırımcısı için kripto para takibi ve kripto para borsası takibi ne kadar önemliyse, kripto para bilgilerini güvenilir bir kaynaktan almakta o kadar önemli olduğu günümüzde kriptonik.net size bir çok imkanı sunuyor. Her gün güncellenen içerikleri ve anlık güncel tutulan kripto para takip ve kripto para haber platformumuz her an bir tık yakınınızda olmaya devam ediyor!

https://www.kriptonik.net/

cryptotto
Platinum Bitcoiner
Platinum Bitcoiner

Re: Yeni Kriptonik Para Piyasası Takip ve Analiz Platformumuz

Thu Jun 07, 2018 8:17 pm

...............

Return to “Türkçe”