bleepy

Miner Makine Almayla ilgili Scam Hk.(Acemi Sorusu)

Fri Jul 19, 2019 6:40 pm

Herkese iyi aksamlar arkadaslar bu konuda pek bir bilgi sahibi olmadigim icin, almis oldugum duyumlarin dogrulugunu veya yanlisligini kendi kararimla sonuca baglayamamaktayim.O yuzden sizinle paylasmak istedim, belki aranizda bu duyumlari almis olan vardir, yardiminizdan oturu simdiden tesekkur ediyorum.

Duymus oldugum sey su; Asla ama asla bitmain in kendi sitesi haricinde bir yerden (Amazon dahil) miner satin alma, cunku icerisine ayarlanan ozel ayarlar sonucunda mine yaptigin tum paralar dolandiriciya gider.

Simdi bu duyum sebebiyle malesef ki kolumu kipirdatamiyorum. Yani ben suanda hali hazirda belli bir yatirim plani yapmis durumdayim, ve bir tane de ortagim var. Yapacagimiz sey 10 veya 15 tane Antminer 17 S Pro satin almak, uygun ucuz tek odali bir yer kiralamak ve makineleri oraya yerlestirmek mine yapmak icin. Simdi elektrik gideriydi oydu buydu hepsini hesaplamak kolay internette de bir suru ogreti var sagolsunlar, ama ben simdi gidipte tanesi 1600 dolardan bu makinelerden 10-15 tane Amazon veya farkli bir marketten satin alirsam, ve bu makineler calissa dahi anlatmis oldugum sebepten dolayi elimde patlamis olacak.

Bilgisayar muhendisi olmadigim icin de boyle bir durumda ciplere atilan yazilimi tespit edemem veyahut onaramam.

Aranizda Antminer almis olan, ve aldigi makineden memnun olan, ve ayni zamanda da bu makineyi Bitmain'den almamis ama baska marketlerden tedarik etmis olaniniz var ise, tecrubelerini ve fikirlerini duymayi cok isterim.

Son olarak, tekrardan hepinize tesekkur eder , yardimlarinizi belkerim.

Bleepy

Return to “Türkçe”