User avatar
CryptoKick.app
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 13
Joined: Fri Mar 27, 2020 1:23 pm
Location: Marshall Islands
Contact: Website

CryptoKick.app - P2P pazarı / Esnaf / Cüzdan / Ödemeleri kabul et

Sat Apr 25, 2020 1:40 pm

[url=https://cryptokick.app]CryptoKick.APP[/url] - Kripto paraları satın almak, satmak, almak ve depolamak için güçlü bir evrensel platform


Proje, hem sıradan bir kullanıcı hem de tüm Internet veya kripto projesi için tüm sorunları çözmenin mümkün olduğu kapalı bir ekosistemdir.


Duyurular (kullanıcılar arasında 2P2 kripto para alım / satım platformu)

Bu bölümde, kullanıcılar BTC / LTC / DOGE alım satımı için kendi reklamlarını oluşturur
veya ödeme yöntemlerine göre bir filtreyle diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan diğer sayaç reklamlarından birini seçin:
Ödeme yöntemleri sürekli olarak eklenmektedir ve bugün mevcuttur:
VISA, MC, Yandex.Money, WebMoney, QIWI, ADVCASH, Alipay, ePayments, M-PESA, PAYEER, PayPal, Paysend, SKRILL, UnionPay, WeChat, Western Union, WalletOne, vb.

Bu, hem BDT hem de bir bütün olarak dünya için neredeyse tüm dünya para birimlerinin ve tüm popüler ödeme yöntemlerinin sunulduğu küresel bir bölümdür.

Profesyonellerden:

- İşlem sırasında ve tamamlanana kadar, kripto paralar satıcının emanet hesabında bloke edilir (Her işlemi garanti etmek için).
- Alıcıdan para alındığını onayladıktan sonra, kripto paralar satıcının emanet hesabından alıcının ticaret hesabına aktarılır.
- İşlem için ödeme 7 gün içinde alıcıdan gelmediyse veya taraflar işlemi kırmaya karar verdiyse, bir tahkim sistemi vardır,
Tarafların birbirlerine karşı herhangi bir şikayeti yoksa veya taraflar işlemleri tamamlayana kadar işlemi beklemeye alırlarsa işlemi derhal tamamlayacaktır.
- Her işlemin garantörü sitedir.
- Belirli bir işlemde satıcı ve alıcı arasındaki yazışma olasılığı
- çevrimiçi biriyle hızlı bir şekilde satın almak veya satmak için reklamlardaki çevrimiçi / çevrimdışı marka kullanıcıları.
- Satıcılar ve alıcılar tarafından Derecelendirme ve yorumlar.
- Satın alınan kripto paralar, bir ticaret hesabından kendi kripto cüzdanınıza aktarılabilir veya sitenin diğer hizmetlerinde, örneğin borsada işlem yaparken kullanılabilir.
- Platform, Telegram'daki tüm işlemleri e-posta ve / veya mesajlarla bilgilendirir
- Bir reklam gönderirken, reklamın ömrünü 1 günden bir aya kadar ayarlayabilirsiniz. Bir reklam, belirli bir kullanım ömrünün sonunda yayından otomatik olarak kaldırılır.

Bir reklamın satış komisyonu, başarılı bir şekilde kapalı bir işlem için yalnızca satıcıdan tahsil edilir -% 0,1
Image
P2P marketplace/ Trades/ Wallets/ Accept payments - https://cryptokick.app

Return to “Türkçe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest