Parodium
Banned
Banned
Posts: 149
Joined: Fri Dec 29, 2017 4:07 pm

[Primedice.com] Căștigătorii 2017 Cel mai bun site de jocuri de noroc Chilipir

Sun Jan 07, 2018 8:21 pm

2017 Cel mai bun sondaj de jocuri de noroc : https://bitcointalk.org/index.php?topic=1417922.0

Primidice a început ca o mică afacere suportată de Bitcointalk. Print-un singur post pe forum și un simplu website & idee, Primedice a creat cu sucess nu numai o platformă de încredere pentru jocuri de noroc dar o comunitate uimitoare. Fără a menționa fundația de aruncat cu zarul așa cum este astăzi. Aceasta este datorită unui singur post care a fost postat acum 5 ani în urmă. In reflecțiune, am căutat toate topicurile pe acest forum in relație cu noi și suportul pozitiv pe care noi îl primim constant este uimitor. Fără voi aici de pe Bitcointalk pot spune cu siguranță că nu o să postez acest topic chiar acum. Când intrați simplu includeți o propoziție pentru cum ai-ți găsit Primedice ca să demonstreze că ați citit acestă introducere  ;)

Ca să mulțumim Bitcointalk noi vom continua cu tradiția Primedice de a da BTC pe gratis.

De cât să postăm multe gunoaie numai cu suport pentru utilizatorii Primedice și să ne promovăm singăuri, toți vor fi eligibil.

Jr Members: $0.25
Members: $0.5
Full members: $1
Senior members: $2
Hero members: $3

Postează dedesupt numele tău de utilizator Primedice și poți să fii creditat intr-o săptămână, chilipirurile pot continua după aceea dar depinde de numărul de intrări. Noi rezervăm dreptul de a închide în orice moment.

Un moderator de la Bitcoinalk deasemenea va avea șansa de a folosi acest topic pentru a interzice numele de utilizator alternative.

Mulțumim încă o data tuturor!

Parodium
Banned
Banned
Posts: 149
Joined: Fri Dec 29, 2017 4:07 pm

Re: [Primedice.com] Căștigătorii 2017 Cel mai bun site de jocuri de noroc Chilipir

Mon Jan 08, 2018 11:31 pm

Poți tu să fii câștigătorul cel norocos?

User avatar
JonianNoxha
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 56
Joined: Fri Sep 28, 2018 7:19 am

Re: [Primedice.com] Căștigătorii 2017 Cel mai bun site de jocuri de noroc Chilipir

Fri Dec 07, 2018 6:41 pm

si eu am fost ca tine si am avut multe relatii esuate cu barbati pe care i-am intalnit prin metode clasice gen prieteni etc, dar nici unul nu a fost satisfacator.
Am apelat la matrimoniale si te asigur ca oferta de acolo este de cea mai buna calitate.
Mi-am intalnit sotul pe un astfel de site, este inalt, frumos, detine mai multe afaceri si are o situatie financiara buna, in timpul liber ajuta persoane nevoiase, este barbatul de vis https://coomeet.com/index.ro.html .
Si nu a fost doar noroc pentru ca mi-am convins si prietenele sa incerce si toate si-au gasit din prima barbati bine si acum sunt fericite!

Return to “Romanian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests