User avatar
SteveCroud
Posts: 7
Joined: Thu Oct 15, 2020 11:57 pm

Bu tür platformları duydunuz mu?

Sun Nov 01, 2020 9:42 pm

Beyler, birkaç gün önce blockchain teknolojisine dayanan Fairspin kumarhanesi hakkında bir şeyler okudum. Gerçekten ilginç görünüyor. Aynı sisteme sahip başka platformlar bulmaya karar verdim ama bulamadım. Bu site hakkında bir şey duydunuz mu ve bazı blockchain kumarhanelerini biliyor muydunuz, hatta oynamaya çalıştınız mı? Geleneksel "rastgele" algoritmalara sahip siteden farklı mı? Bu forumda bu konuda yetkin birini bulacağıma inanıyorum. Şimdiden çok teşekkürler!

User avatar
myrocknrolla
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 25
Joined: Fri Oct 16, 2020 1:34 am

Re: Bu tür platformları duydunuz mu?

Sun Nov 01, 2020 10:05 pm

Kripto para birimi üzerinde çalışan kumarhaneleri duydum, ancak dürüst olmak gerekirse, hiç oynamayı denemedim. Bence bu, farklı bir para birimine sahip normal kumarhanelerle aynı

User avatar
EdwardHeavy
Posts: 5
Joined: Thu Oct 15, 2020 11:45 pm

Re: Bu tür platformları duydunuz mu?

Mon Nov 02, 2020 7:40 pm

Bence konu blockchain casinoları ile ilgili. Bunu duydum ama maalesef adını hatırlamıyorum. Bu harika bir teknolojidir çünkü site geliştiricilerinin oyunlarınızın sonuçları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur. Genel olarak, kumarhaneler kötüdür ve para kaybetmek istemiyorsanız onları oynamanıza gerek yoktur.

User avatar
TookyTooker
Posts: 7
Joined: Fri Oct 16, 2020 12:02 am

Re: Bu tür platformları duydunuz mu?

Mon Nov 09, 2020 11:01 pm

Fairspin platformu hakkında somut bir şey duymadım, ancak blockchain teknolojisi bence bu tür online kumarhanelerin harika bir artısı. Öncelikle kumarhanelerin para kazanmaktan ziyade eğlence için var olduğunu anlayalım. Bu tür kumarhaneler size paranızı hızlıca kaybettirecek fırsatlar sunabilir. Bir önceki yorum yapan kişi haklı. Bir site gerçek blockchain kullanıyorsa oynadığınız oyunun sonuçlarını tahrif etmek cidden zorlaşıyor. Bildiğim kadarıyla tüm sonuçlar halka açık ve her kullanıcı tarafından kontrol edilebiliyor. Bana göre gayet dürüst bir sistem.

Return to “Türkçe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests