Flexpit
Posts: 4
Joined: Thu Jun 13, 2019 12:45 pm

Donate BTC of your choice to 1111KiuFyqUXJFji8KQnoHC5Rtqa5d5e

Contact: Telegram

Arbitraj Nedir ?

Wed Sep 11, 2019 3:46 pm

Arbitraj, kısaca açıklamak gerekirse, farklı piyasalarda işlem gören aynı menkul kıymetin, paranın veya değerli madenin fiyatının farklı olması durumunda eş zamanlı olarak düşük fiyatlı piyasadan alınıp yüksek fiyatlı piyasada satılarak risksiz kar elde etmektir. Bu ürünler, altın gibi değerli maden veya hisse senedi gibi menkul kıymet olabilir. Buradaki amaç, tamamen risksiz bir şekilde kar elde etmektir. Günümüzde en çok sorulan sorulardan biri Arbitraj, yani risksiz kar elde etmek, nasıl yapılır?” sorusudur. Bunun için büyük ölçekli ve küresel olarak tanınmış birçok firma arbitraj fiyatlama modelleri oluşturarak bu soruya yanıt aramaktadır.Durum böyle olunca arbitraj işlemleri, algoritmik yazılımlar ile yapılır hale gelmiştir. Bu yazılımlar, farklı piyasalarda işlem gören aynı menkul kıymet ile ilgili arbitraj fırsatı oluştuğunda, aynı anda her iki borsaya birden emir göndererek risksiz arbitraj işlemi yapmaktadırlar.

Bxen bize arbitraj ile hiç bir bilgiye sahip olmasakta hizmet veriyor.Tüm alım satım işlemlerini takip edebilirsiniz blockchain üzerinden,gerçekten tüm şeffaflığı ile yazılımı birleştirmiş bir şirket aynı zamanda hiç olmadığı kadar mantıklı kazanç yöntemini kullanıyor.

Siteyi kısaca anlatayım; Sistemde her saat kazanabileceğiniz ücretsiz bitcoinlerinizi alabiliyorsunuz.  Burada yatırım miktarınıza göre her saat bonus geliyor. Mesela kişinin sitede yatırımı yoksa her saat 1-40 arası satoshi veriyor eğer yatırımın varsa bonus sayfasındaki uygun aralığın bonuslarını toplayabiliyorsun.

Ayrıca sitede yatırım olarak 3 adet otomatik alım satım yapan bot var.
Bir tanesi günlük %3 kazandırıyor 1 gün boyunca alım satarak %3 kazandırıyor fakat buna çok fazla kredi yükleyip yapamıyorsunuz max alım limiti var.
Diğeri iki tanesi de aylık %30 civarı kazandırıyor.
Referans gelirleri de güzel eğer referans linkinizden kayıt olmuş kullanıcı her saat bonus aldığında kişinin kazandığı bonusun %30u anında sizin hesabınızda oluyor. Bunlar ufak rakamlar 10 satoshi 30 satoshi gibi fakat referans sayınız iyi olunca günlük 10 15 dolar gibi rakamlara rahat gelebiliyorsunuz.

Para Kazan
Posts: 3
Joined: Thu Sep 12, 2019 12:28 pm

Re: Arbitraj Nedir ?

Thu Sep 12, 2019 5:07 pm

Öncelikle konu için teşekkür ederim çok güzel anlatmışsın bu konuda ben de epey kafa yormuştum.
Arbitraj ile para kazanmak esasında büyük meblağ gerektiren birşey. Öyle 1000-2000 dolar ile para kazanmak teorik olarak mümkün olsa da pratikte pekte fayda sağlamıyor. Ayrıca görünen şeyle pratikte yapılan şey birbirini tutmuyor çoğu zaman.

Eğer bu konuda deneyim sahibi olmak istiyorsanız tabiki küçük meblağlar ile denenmesini tavsiye ederim. Yani hiç para olmadan "şuradan şuraya gönderseydim şimdi para kazanmıştım" düşüncesi büyük bir hayal çünkü diğer tarafta aslında reklamasyon amaçlı fiyatları düşük gösterebileceği gibi makas farkını açabiliyor veya sizin satışınıza engel koyacak ensturmanları çalıştırabiliyor.

Return to “Türkçe”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests