User avatar
radu.balan
Posts: 1
Joined: Sat Mar 24, 2018 11:08 pm

Copil bolnav

Sat Mar 24, 2018 11:39 pm

Salut am auzit că BITCOIN este undeva la 30000 de lei . În ultima vreme neavând alte alternative m,-am apucat de strâns satoshi. Problema e că până reușesc să strâng eu 10 bitcoin de la fauceturi copilul meu va muri de inima. Așa că nu am alta alternativa decât să CERȘESC (cea ce nu suport.) Am nevoie urgenta de 70000 Euro pentru o operatie pe cord deschis la un copil de 2ani și 5 luni . Operația este programată în data de 12 iulie anul acesta. (Exact de ziua mea)adresa mea de bit este :12REHNq9oZfSB5U7XUgUGRktLytuQWDim8 va rog dacă veți face donații să scrieți pe acest forum cât ați donat pentru a ști cei ce vor să mă ajute cat a mai rămas. Nu cred că voi face update zilnic la cat mai este necesar. MULTUMESC DE INTELEGERE.

User avatar
Jajjer
Nickel Bitcoiner
Nickel Bitcoiner
Posts: 21
Joined: Fri May 25, 2018 1:55 pm

Re: Copil bolnav

Sun Oct 07, 2018 11:23 pm

Conform unui user de pe forumul de pariuri, tot asa i-a fost inchis contul ca nu a trimis copie de buletin ( el a zis ca nici nu a primit mail cu cererea sa trimita si conform lui, el deja facuse verificarea cand a deschis contul) si jocuri pacanele gratis 77777 ...banii care ii avea in cont cand l-au inchis au fost directionati de cei de la netbet catre bugetul de stat. LOL! Astia in loc sa atraga conturi noi, le inchid pe cele existente. Cica e in lege faza cu trimisul fondurilor catre bugetul de stat cand se inchide contul.

Return to “Romanian”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests